


Стильне та надійне рішення для умивальників, кухонних і господарських мийок. Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі марки SUS304, що гарантує стійкість до корозії, довговічність і гігієнічність.
Сатинове покриття надає виробу елегантного матового зовнішнього вигляду і стійкості до подряпин і забруднень.
Монтується за допомогою фіксувальної гайки. Пристрій обладнаний міцним керамічним картриджем, який забезпечує плавну й безшумну роботу впродовж довгого терміну експлуатації.
Переваги:
— Корпус із неіржавкої сталі SUS304;
– Матова сатинова поверхня;
— Простота в установленні й обслуговуванні;
– Стійкість до утворення накипу та іржі;
— Мінімалістичний і сучасний дизайн.
Стане практичним і естетичним доповненням інтер'єру ванних кімнат, кухонь і господарських приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 001 ₴
