![Профнастил стіновий ПК-10 (1180×2000) 0.45 мм, Зелений [RAL 6005], фото 1](https://images.prom.ua/6722537479_w910_h473_profnastil-stinovij-pk-10.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профнастил використовується для облицювання фасадів, огорож, парканів та декоративних конструкцій. Такий матеріал відрізняється невеликою вагою та простою установкою, підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Його застосовують у приватному та промисловому будівництві, коли потрібно створити захисне покриття та надати конструкції акуратного зовнішнього вигляду. Ідеальний для зон, де не передбачено високих навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Стіновий (для забору) |
| Матеріал профнастилу | Сталь |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 0.45 мм |
| Ширина | 1180 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота хвилі | 10 мм |
- Ціна: 480 ₴
