

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для душу настінний — надійне та стильне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до впливу води та часу.
Настінний монтаж змішувача дозволяє заощадити простір і легко інтегрувати пристрій в інтер'єр ванної кімнати. Зручне управління потоком води та температурою забезпечить комфортне використання.
Підходить для встановлення на стандартні душові системи і легко монтується.
Комплектація: Змішувач, шланг 150 см, ручна лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Поверхня | Глянцева |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина шланга | 150 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 863 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Змішувач, шланг 150 см, ручна лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки
