

Farbex
Фарба гумова універсальна Rubber Paint
Особливості
Матова фарба з підвищеною стійкістю до атмосферних впливів, механічних навантажень, ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Відрізняється високоеластичністю та гарною адгезією до багатьох поверхонь. Формує паропроникне покриття, стійке до тріщин, з низькою водопроникністю. Стійка до інтенсивного миття (1 клас за ДСТУ EN 13300). Легко наноситься та швидко висихає, що забезпечує зручність при ремонті та оздобленні.
Область застосування
Призначена для захисного та декоративного фарбування різноманітних поверхонь, включаючи шифер, черепицю, ондулін, оцинковану сталь, алюміній, загрунтовану чорну металеву поверхню, профнастил, азбестоцемент, бетон, пінобетон, газобетон, цеглу, оштукатурені та зашпакльовані поверхні, фанеру, ДСП, ЦСП, ДВП, дерев'яні та гіпсокартонні поверхні. Фарбу можна наносити на поверхні, раніше пофарбовані алкідними та масляними фарбами. Застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, включаючи фарбування дахів, фасадів будівель, цоколів, металевих водостічних труб та жолобів, цегляних та кам'яних кладок, стовпів, огорож, а також у житлових приміщеннях, коридорах, ванних кімнатах, кухнях, приміщеннях громадського харчування, ігрових та спортивних комплексах, торгових залах тощо.
Колеровка
Продукція доступна в двох базах:
База А: підходить для використання як самостійне покриття білого кольору або для колеровки в пастельні та світлі тони.
База С: призначена для колеровки в насичені кольори (не може використовуватися без колеровки).
Колерується вручну за допомогою пигментного концентрату Farbex Color, інших водних колеровочних паст або машинним способом за каталогами кольорів NCS та ін. При колеровці сторонніми матеріалами чи каталогами необхідно переконатися в їх придатності для зовнішніх робіт та провести пробне колерування і фарбування.
Для отримання насичених кольорів (наприклад, жовтий, червоний, зелений) необхідно пофарбувати основу в білий або пастельний колір перед нанесенням насиченої фарби.
Для виключення різниць в відтінках при нанесенні фінішного шару рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Якщо використовуються матеріали різних партій, необхідно провести їх змішування.
Склад
Акриловий латекс, пігменти, вода, наповнювачі, цільові добавки.
Технічні дані
- Норма витрати в один шар: 100-200 г/м² в залежності від методу нанесення та типу поверхні.
- Розбавник: вода, допускається розбавлення не більше 5% від загальної маси.
- Спосіб нанесення: валик, кисть, фарбопульт.
- Час висихання (при 23°C, 50% RH): 2 години. Наступний шар наносити тільки після повного висихання попереднього. Час висихання збільшується при зниженні температури та підвищенні вологості.
- Масова частка нелетючих речовин (за ДСТУ ISO 3251): 52±2% (для білої бази А), 54±2% (для бази С).
- Щільність (за ДСТУ ISO 2811-1): 1,25 - 1,3 г/см³ (в залежності від кольору).
- Блиск (за ДСТУ ISO 2813): не більше 10 GU при 85° (матова, G3, за ДСТУ EN 1062-1).
- Товщина сухої плівки: 100-200 мкм для одношарового покриття (за ДСТУ EN 1062-1).
- Паропроникність (за EN ISO 7783-2): 60-70 г/(м²·добу) (середня, V2, за ДСТУ EN 1062-1).
- Водопроникність (за ДСТУ EN 1062-3): 0,05-0,1 кг/(м²·год^0,5) (низька, W3, за ДСТУ EN 1062-1).
- Маркування за ДСТУ EN 1062-1: G3|E3|S1|V2|W3|A0|C0.
- Стійкість до миття: стійка до інтенсивного багаторазового миття (1-й клас за ДСТУ EN 13300).
- Зміст ЛОС (за ISO 11890): < 30 г/л (в залежності від кольору).
- Стійкість до впливу атмосфери та сонячної радіації: покриття зберігає захисні та декоративні властивості в умовах помірно-континентального клімату не менше 7 років (термін служби залежить від підготовки поверхні та умов експлуатації).
- Температура експлуатації: покриття витримує температуру навколишнього середовища від -20°C до +50°C.
- Термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення (при температурі від +5°C до +35°C).
Основні | |
---|---|
Виробник | Farbex |
Країна виробник | Україна |
Тип використання | Універсальний |
Тип матеріалу, що фарбується | Штукатурка, Цегла, Метал, Дерево, Бетон, Шпалери, Пластик |
Основа фарби | Акриловий латекс |
Ступінь блиску | Матова |
Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
Миюча фарба | Так |
Фасування | |
Колір і відтінок | Білий |
Маса | 1.2 кг |
- Ціна: 256 ₴