
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур для перфоратора Yato
- Бур виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує його міцність і стійкість до корозії
- Головка виконана з карбіду DK-30, який відомий своєю високою твердістю і стійкістю до зношування
- Чудовий результат буріння бетону, цегли, каменю завдяки оптимальній геометрії свердла і високоякісному матеріалу
- Надійність і тривалий термін служби бура забезпечені завдяки його високоякісному виготовленню і матеріалам
- Професійний інструмент, призначений для використання в будівництві, ремонті і інших галузях, де необхідне буріння бетону і інших твердих матеріалів.
Вид: бур
Призначення: цегла, бетон
Діаметр: 8 мм
Довжина робоча: 140 мм
Довжина загальна: 210 мм
Тип хвостовика: SDS-plus
Форма твердосплавної напайки: 2 грані
Бренд: YATO
Країна-виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 140 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Ціна: 99 ₴
