
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коник покрівельний - застосовується для закриття місць стиків покрівельних скатів від впливу вологи та температури і забезпечує максимальну герметичність та захист покрівлі на її ребрах.
Виготовляється коник із оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм. на високоточному обладнанні з дотриманням всіх розмірів та геометричних характеристик.
Виготовляється коник із оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм. на високоточному обладнанні з дотриманням всіх розмірів та геометричних характеристик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Планка коника плоского |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина металу | 0.5 мм |
- Ціна: 270 ₴
