Топ продаж


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка-гриль виготовлена з високоякісної сталі з антипригарним покриттям. На решітці зручно розміщувати стейки, реберці, гамбургери, сосиски, рибу, овочі.
Решітка призначена для приготування їжі на вугіллі. Страви виходять соковитими, ароматними, з апетитною специфічною скоринкою.
Ручка виробу обладнана дерев'яною вставкою і фіксувальною скобою, яка затискає стулки решітки.
Також є такі мангали:
- на 6 шампурів
- на 10 шампурів
- на 8 шампурів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 28 мм |
| Ширина робочої поверхні | 36 мм |
| Довжина ручки | 32 мм |
- Ціна: 360 ₴
