

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач настінний з поворотним виливом призначений для встановлення на стіну та підключення до однієї точки водопостачання.
Забезпечує зручне використання для обслуговування умивальника та ванни.
Підходить для стандартних систем водопостачання, монтується з використанням ексцентриків та відбивачів.
Корпус виконаний з міцних матеріалів, стійких до корозії та зносу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 221 ₴
