

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Олійний обігрівач SINBO CY-7 1500 Вт (7 секцій)
Найпоширеніший вид обігрівачів, де як нагрівається використовується тільки високоякісна олія, що не виділяє ніяких шкідливих запахів.
Масляні обігрівачі можуть бути як основним, так і додатковим джерелом тепла в приміщенні.
Відмінно підходять для обігріву приміщень різної площі, придатні для тривалого обігріву.
- Якість електроніки.
- Надії та екологічні матеріали.
- 3 режими потужності, 2 перемикачі.
- Автоматичний захист від перегріву.
- Зручний механічний термостат.
- Витончений дизайн та легке та безпечне переміщення.
- Безшумний у роботі.
- Підлогове розміщення.
Характеристики обігрівача SINBO CY-7 1500 Вт:
- Потужність: 1500 Вт;
- Площа обігріву: до 17 кв. м;
- 7 секцій;
- Три режими потужності 600/900/1500 Вт;
- Регульований термостат;
- Захист від перегріву;
- Світловий індикатор;
- Колеса у комплекті для зручного переміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sinbo |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Количество секций | 7 шт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 17 кв.м |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Поддержание температуры | Да |
| Тип установки | Напольный |
| Защита от перегрева | Да |
| Колесики | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 3 999 ₴
